Котли Wessex – унікальне обладнання.

Необхідність використання енергоефективного, новітнього обладнання для систем опалення настільки актуальна в наші дні, що багато замовників шукають саме таке обладнання, яке зможе повною мірою відповідати всім сучасним вимогам. На сьогодні в Україні дуже складно вирішити весь комплекс «перешкод», пов’язаних з будівництвом сучасної котельні від проекту до надання послуг і найголовніше – вирішення питань погодження в усіх інстанціях. Вибір оптимального обладнання, яке сприятиме спрощенню поставлених завдань – справа непроста, особливо коли на ринку пропонується велика кількість котлів різноманітної вартості та якості. Проте для замовника, здатного оцінити переваги «Мерседеса» перед «горбатим Запорожцем», з’явився хороший шанс. Нещодавно на українському ринку з’явились котли «Wessex» TM Hamworthy (Великобританія).

Це обладнання дозволяє вирішити безліч проблем від організації дахової котельні до отримання переносного котельного модуля. За допомогою котлів Wessex можна вирішити багато складних задач: де розмістити дахову (модульну) котельню, як підняти обладнання, як посилити перекриття (якщо конструкція будівлі взагалі дозволяє встановити дахову котельню). Проектування, погодження, екологія, шум, вібрація...

Донедавна пропонувалась велика кількість обладнання для дахових та модульних котелень. Відомі та авторитетні виробники показували їх переваги, але в кожному з них є недоліки, які ускладнюють встановлення. Поміркуйте самі, – якби обладнання було зручним з усіх технічних параметрів, дахових та автономних котелень, потужністю від 100 кВт до 10 МВт було б значно більше, а не тільки на «крутих» новобудовах (та й то не на всіх, а, в основному, в Києві).

Обладнання «Hamworthy» відзначилося серед інших відомих виробників за багатьма параметрами:

  • маленькі вага та габарити котла. На 1 м2 можна розмістити до 660 кВт (!) потужності. Габарити дозволяють переносити обладнання в отвори шириною більше 0,8 м., з навантаженням на перекриття до 635 кг/м2;
  • потужність каскаду до 10 МВт з плавною модуляцією та діапазоном регулювання від 44 кВт до максимальної;
  • низький рівень шуму та вібрації;
  • мікрофакельний пальник низького тиску з попереднім замішуванням;
  • низький рівень викидів шкідливих речовин (NOx не більше 40, CO не більше 70 мг/м3);
  • не підлягає реєстрації в котлонагляді;
  • виготовляється за ТУ України.

Котли «Wessex» не бояться холодних пусків та конденсаційного режиму, адже теплообмінники у них мідні. Робочий тиск в котлі 0-10 атм., використовується газ низького тиску. За комплексної оцінки вартості проекту з використанням обладнання «Wessex» можна значно знизити витрати на будівництво. Та й архітектори матимуть більшу свободу у створенні витончених конструкцій. Завдяки високому (до 96%) ККД і значній економії газу (котли не допускають переопалювання) термін окупності котлів «Wessex» найкоротший, вони працюють в автономному режимі, зі збільшеними термінами ТО.

За сукупністю параметрів котли «Wessex» кращі за будь-яке інше обладнання, представлене на українському ринку. Вони можуть застосовуватись на будь-яких об’єктах – новобудовах житлового, соціального та промислового призначення, а в реконструйовуваних системах теплопостачання вони просто незамінні. Можливості котлів «Wessex» дозволяють встановлювати їх без змін в конструкції будівель та застосування важкої підйомної техніки. Часто їх можна встановити там, де раніше організація дахової котельні чи реконструкція підвальної котельні були неможливі.

Особливу увагу звернемо на можливість використання мобільних модульних варіантів котелень з котлами «Wessex». Ідея ця не нова. Привабливою виглядає перспектива привезти модуль і поставити його замість неробочої чи застарілої котельні, або до знову збудованого будинку чи групи будинків. Плюс котлів «Wessex» у максимальній потужності на одиницю площі, яка є недосяжною при застосуванні іншого обладнання. В ОДНОМУ модулі транспортабельного виконання (габарити, що дозволяють перевозити котельню без спецсупроводу на стандартних автомобільних транспортних платформах) розміщується котельня потужністю до 1,32 МВт. Можливий діапазон потужностей таких котелень – від 100 кВт з кроком 100 кВт, при цьому завдяки унікальній модуляції котлів регулювання потужності може складати від 40 кВт до 1,32 МВт.

З котлами «Wessex» стали можливими завдання, які раніше вважалися нездійсненними.

©2013 ПП «Берлин» - опалення, сервісне обслуговування котлів, котельне обладнання.