Послуги

Фірма «Берлин» надає послуги по підвищенню комфортності житла. Персоналом був напрацьований великий досвід в таких галузях будівництва, як:

Персонал фірми складається з висококласних спеціалістів в галузі проектування, монтажу та обслуговування обладнання. На основі разроблених фірмами-виробниками професійних методик по розрахунку та підбору обладнання cпівробітники фірми допоможуть Вам знайти оптимальне вирішення проблеми, нададуть консультації та здійснять технічний супровід на всіх стадіях проектування та будівництва.

ПП «Берлин» пропонує вигідні та гнучкі ціни, а також зручну схему платежів і доставки. Фіма є представником багатьох вітчизняних та закордонних виробників. Виконані нами об'єкти ви можете знайти по всій території України, починаючи з Закарпаття і закінчуючи східними областями.

Завдяки безперебійній системі постачання, фірма може гнучко коректувати асортимент пропонованої продукції згідно з Вашими побажаннями. Постійна наявність на складі продукції в достатніх кількостях і асортименті допомогає нам підвищувати оперативність нашої роботи.

Маємо надію, що запропоновані умови співробітництва стануть початком нашої плідної співпраці.