ТМ Klimosz – відомий бренд з багаторічною історією на ринку обігрівальної техніки не лише у Польщі, а й у всій Європі.

В асортименті Klimosz – котли на пелети, деревину та вугілля (від 15 до 200 kW), котли ручні та автоматичні з подайниками, чавунні та сталеві, для приватних будинків та промислових масштабів.

Продаж котлів здійснюється через три оптових відділи, кілька магазинів Instalator у Польщі, а також через авторизованих партнерів у Польщі та 25 країнах Європи.


Чому котли Klimosz - це найкращий вибір?
- керування роботою котла через WIFI-модуль
- найгрубший чавун на польському ринку
- котлова сталь P265GH завтовшки до 8 мм, стійка до перегорання
- 10 років гарантії на чавунні котли
- 100% польський продукт
- 5 клас емісії котла на пелети
- пелетовий пальник з самоочищенням та модернізованою системою від прогорання
- вертикальний або горизонтальний димохід — патент Klimosz

Klimosz Wally S (23-67 kW) – новий чавунний засипний котел на дрова та вугілля на основі теплообмінника італійського виробника Sime. Найгрубший, до 12 мм, чавун на ринку, великий завантажувальний отвір (на 53% більше, аніж у конкурентів), 10 років гарантії і до 25 років служби котла, до 34% вища ефективність та теплопровідність.

Klimosz Duopelet NG (15-150 kW) – сталевий котел з пелетовим пальником з функцією автоматичного розпалювання та гасіння, металевим зносостійким підігрівачем, а також функцією автоматичного чищення. Додаткова камера для ручного спалювання деревини/вугілля. Зовнішні теплоізоляційні дверцята зменшують втрату тепла. Вертикальний або горизонтальний димохід — патент компанії Klimosz. Ємнісний 230-літровий бункер. Погодний регулятор Klimosz komfort. МОДУЛЬ WIFI – в ПОДАРУНОК!

Klimosz ZPP (15-40 kW) – комплект пелетового пальника. Підходить до котлів Viadrus U22, а також Klimosz Wally (Viadrus). В комплекті — пелетовий пальник з функцією автоматичного розпалювання та гасіння, металевим зносостійким підігрівачем, а також функцією автоматичного чищення; подайник 1,5 м з моторедуктором, еластична труба SPIRO 1 м, комплект плит керамічних; оцинкований бункер на 310 л, регулятор Klimosz komfort Pelet Klimosz Duo Indusrial NG (55-150 kW) – сталевий котел підвищеної стійкості P265GH з автоматичним ретортовим пальником, а також додатковою камерою для ручного спалювання деревини/вугілля. Зовнішні теплоізоляційні дверцята зменшують втрату тепла. Вертикальний або горизонтальний димохід — патент компанії Klimosz.
Ємнісний 230-літровий бункер. Погодний регулятор Klimosz komfort. МОДУЛЬ WIFI – в ПОДАРУНОК!