Якість показує різницю!

Газові котли для індивідуального опалення та гарячого водопостачання все більше і більше знаходять свого користувача, що і не дивно, адже надворі ХХІ століття і всім хочеться якісного комфорту. На ринку інсталяції зараз багато відомих і не дуже відомих марок побутових котлів. Вони економічні, надійні, з привабливим дизайном, але...

… в отриманні потрібної кількості гарячої води не завжди працюють так, як хотілося би замовнику. Мається на увазі, що ці котли впевнено забезпечують витрату гарячої води тільки на одну вододільну точку, тобто, якщо один із членів сім’ї приймає душ, а інший користується мийкою в кухні, то одразу ж відчується пониження температури в душовій.

ПП «Берлин» хоче ознайомити і будівельників і забудовників, і всіх зацікавлених осіб з котлами фірми «COSMOGAS», яка в питанні гарячого водопостачання зробила крок уперед, порівняно з іншими виробниками.

Котли фірми «COSMOGAS» відповідають усім вимогам, як і котли інших виробників, але завдяки оригінальній конструкції теплообмінника з накопиченням води в котлі, котел здатний видати до 40 літрів гарячої води без вмикання пальника, і його власник при цьому економить до 20% газу.

Завдяки цьому ж теплообміннику в котлі встановлений змішувальний клапан, який дає змогу регулювати потужність котла на опалення без використання кімнатного термостата. Знову ж таки, завдяки оригінальності конструкції теплообмінника, власник котла більше не залежить від тиску холодної води на вході в котел. «COSMOGAS» надійно працює при тиску, близькому до 0 бар і не створює зайвих труднощів в аварійних ситуаціях із водою, які, на жаль, часто бувають у нашому місті. Оригінальність конструкції теплообмінника захищена патентом. В теплообміннику по ходу димових газів встановлені турбулізатори, що суттєво сприяють підвищенню теплообміну між продуктами згоряння і поверхнями нагрівання, а оребрення внутрішньої поверхні водопропускної труби зменшує відкладання накипу на поверхнях теплообміну, що своєю чергою, зменшує кількість зустрічей із працівниками сервісної служби, а це вкрай важливо при користуванні не дуже якісною львівською водою.

Для підвищення коефіцієнту корисної дії в конденсаційних котлах впроваджено оригінальну конструкцію первинного теплообмінника, суть якої полягає в захисті камерою з «водяною банею» фронтальної та задньої частин теплообмінника від тепла, яке виробляє пальник. Сам первинний теплообмінник виконаний із нержавіючої сталі шляхом лазерного зварювання без застосування припою, що підтверджує про високу надійність. Ця конструкція також запатентована.

Ще одним патентом захищена оригінальна конструкція змішування повітря і газу на пальнику «COSMOMIX», яка дає відмінний результат для отримання високого ККД навіть при мінімальній потужності і дає змогу котлу працювати при тиску газу 4 мбар. Адже ми знаємо, як змінюється і якість газу, і його тиск у мережі в пік зимових холодів.


Усі наведені вище переваги конструкції котла дають змогу стверджувати:

Слід додати, що фірма «COSMOGAS» займається виготовленням опалювальної техніки протягом сорока років. У науково-дослідному центрі працюють висококваліфіковані спеціалісти, які обґрунтовано і вивірено втілюють нові технічні ідеї в конструкції котлів. В асортименті є газові котли потужністю від 15 до 40 кВт та термічні модулі конденсаційного типу потужністю до 720 кВт, сервісне забезпечення на теренах Західної України надається кваліфікованими працівниками сервісного центру ПП «Берлин», які, звичайно ж, пройшли навчання і заслужено отримали відповідні сертифікати.

Для підтвердження вищесказаного хочеться навести реальний факт. Перший котел «COSMOGAS» працівники ПП «Берлин» змонтували в 2001 році, і коли, випадково зустрівши власника котла запитали, як він працює, то отримали відповідь: «Хлопці, вірите, не було причини заглядати до нього і вас турбувати».

Також читайте статтю журналу «ТермометрЪ»:

Новое поколение котлов от итальянских производителей, «Термометръ» №4-5 (6-7) 2010 (PDF, 1.5 Mb, рос.)