Пелетні котли Gorenje - обладнання, що використовує інноваційні запатентовані технології для ефективного керування процесом спалювання пелет.

Переваги пелетних котлів та печей Gorenje:

Інноваційна технологія BioLogic спрощує автоматичне коригування алгоритмів функціонування для досягнення високої ефективності та низького рівня викидів шкідливих речовин під час згоряння деревних пелет, що, у свою чергу, означає економічне споживання енергії та зменшення викидів парникових газів. Її інноваційність полягає в автоматичному коригуванні параметрів відповідно до змін зовнішніх факторів (густоти повітря, тяги в димоході, якості пелет, тощо), тож згоряння палива завжди відбувається в оптимальних і контрольованих умовах.

На відміну від класичних опалювальних пристроїв, які працюють відповідно до наперед заданих параметрів, пристрої з вбудованою регулювальною системою BioLogic фікусують зміни й автоматично пристосовуються до них, забезпечуючи оптимальну ефективність.

Система контролю BioLogic фіксує:

  1. Температуру вхідного повітря для процесу згоряння та його густоту.
  2. Тягу в димоході.
  3. Якість пелет - щодо теплотворної здатності, вологості, довжини.
  4. Роботу пальника.

Постійний контроль змінних чинників і автоматчне регулювання системи виключає появу аномалій, забезпечуючи тим самим оптимальну роботу пристрою та високу ефективність палива. Інноваційна технологія забезпечує високоефективне згоряння з високими коефіцієнтами використання палива й низьким рівнем викиду шкідливих речовин в атмосферу.

Пелетні котли GORENJE:

Gorenje EcoLogic 30

Gorenje EcoLogic 23