SOLARFOCUS: нові технології — нова вигода!

Структура колектора Solarfocus

Сонячні колектори австрійського виробника SOLARFOCUS, були відзначені золотою медаллю на міжнародній будівельній виставці в м. Познань, BUDMA 2013. SOLARFOCUS пропонує новий підхід до збирання сонячної енергії — плоско-вакуумні колектори.

Сонячні колектори CPC і Sunnyline (PDF, 32,2 МіБ, укр.)

Покритий гальванічнийм покриттям, циліндричний рефлектор з чистого алюмінію скупчує сонячні промені на вертикально розміщеній смужці поглинального елемента. Дані рефлектори захищені від негативного впливу зовнішнього середовища спеціальним алюмінієвим корпусом, що гарантує довгий строк служби і оптимальне збирання світла.

Завдяки циліндричній будові рефлектора, збирається і розпорошена частина світла (Kdiff = 0,87). Необхідність такої будови полягає в тому, що кут падіння сонячних променів на поверхню колектора невпинно міняється разом з рухом Земної кулі. Найбільша кількість сонячних променів потрапляє на колектор під кутом. Конструкція колектора CPC фірми SOLARFOCUS з особливою параболо-подібною будовою рефлектора забезпечує збирання сонячної енергії, яка падає під кутом, завдяки відбиванню розсіяного світла на поглинальний елемент. Вигода з такої технології буде особливо відчутною весною і восени, коли аж до 80% сонячних променів падає під кутом.

Схема відбиття сонячних променів протягом світлої доби

Інноваційність, економічність і якість це — стовпи на яких будується філософія фірми SOLARFOCUS. Завдяки 20 річному досвіду в галузі, що об’єднує сонячні і біоенергетичні технології, компанія займає провідне місце на ринку енергоефективних технологій цілої Європи.

Схема відбиття кутових променівГрафік ефективності колектора Solarfocus протягом світлої добиКолектор CPC фірми SOLARFOCUS, випускається з 1993 року і є єдиним в своєму роді плоским вакуумним сонячним колектором з унікальною запатентованою конструкцією. Конструкція колектора CPC фірми SOLARFOCUS з особливою параболо-подібною будовою рефлектора забезпечує збирання сонячної енергії і з проникаючих променів, котрі падають під кутом.

Спеціально розроблений рефлектор циліндричної форми містить в середині вертикально розміщений поглинальний елемент. Таке розташування поглинального елементу дає можливість збирати енергію і з розсіяних променів — завдяки цьому навіть в похмурі дні колектор є ефективним.

Ваша вигода:

Завдяки плоскій конструкції колектор СРС ідеально підходить для розміщення як на схилах дахів, так і для інших варіантів монтажу (на даху, фасаді, окремого розташування, вертикально і горизонтально).

Щільна конструкція колектора СРС забезпечує тривалий захист поглинального елемента і рефлекторів від пошкоджень, що створює умови для високоякісної роботи колектора протягом усього періоду його експлуатації. Колектор не потребує жодного обслуговування.

Застосування

Ваша вигода:

Спеціалісти ПП “Берлин” зроблять розрахунок, підбір і монтаж сонячних колекторів SOLARFOCUS для Ваших потреб.

Схема поширення сонячних променів